У всіх сільськогосподарських, фермерських підприємствах ведеться облік договорів оренди. Зазвичай реєстр договорів оренди ведеться в екселі, рідше в зошитах та блокнотах. Візуалізація земельного банку на старих паперових картах. А для того, щоб зрозуміти де яка земельна ділянка знаходися потрібно зайти на публічну кадастрову карту України, ввести кадастровий номер (якщо він є)) і знайти його на карті. Після цього дані його розташування переносяться на паперові карти різнокольоровими маркерами. А якщо в нас в складі договорів оренди присутня так звана «ШАХМАТКА» то і взагалі «Чорт голову зламає».
Модуль «Кадастр» в складі веб додатку «PrecisionTechnology» :
корисна система пошуку договорів оренди земельних ділянок, на карті по кадастровому номеру;

створення полів та земельних ділянок безпосередньо в модулі або експорт вже існуючих;

підвантаження слою публічної кадастрової карти України;

загальний список земельних ділянок з можливістю сортування за власниками земельних ділянок, полями, строком договору оренди, дата закінчення договору оренди земельної ділянки, площа, кадастровий номер, сільська рада;

пошук договорів оренди земельних ділянок за кадастровим номером або ім`ям;

можливість імпорту та експорту реєстру договорів оренди земельних ділянок в Excel;

індивідуальна картка кожного паю;


зручна система навігації на редагування земельного банку;


Навіщо потрібно проводити земельний аудит ?
Земельний аудит, аудит земельного банку потрібно проводити кожного року. Якщо ви хочете володіти інформацією про основний ресурс свого бізнесу: паї та договори оренди земельних ділянок. Цю інформацію потрібно систематизувати,збирати та мати можливість отримати доступ до інформації про будь-який договір оренди земельної ділянки онлайн 24/7 в будь якій точці планети.
Орієнтуватися, що у вас на полях з шахматкою та договорами міни. Відкривайте веб додаток і вся інформація як на долоні. Підвантажуйте ортофотоплан вашого поля і побачите реальний стан справ.

Якщо на полях багато вкраплених контурів (яри, вали, блюдця, колодці). Варто звернути увагу на їх площу та на якій земельній ділянці вони знаходяться.
Розростання лісосмуг та лісополос зменшують площу орних земель на декілька відсотків.
Майбутне впровадження "Ринку землі" змусить орендарів провести інвентаризацію не тільки за кількістю, а і за якістю орендованого банку земельних ділянок. Більш родючі землі будуть в пріорітеті, менш родючі відповідно заслуговують менше уваги.
Відповідно щоб не втратити свій земельний банк та бути в "ТЕМі" потрібно тримати руку на пульсі. Розуміти і точно знати в кого і якої якості земельні паї ви орендуєте і обробляєте. На основі цих даних приймати ефективні управлінські рішення, щоб раціонально управляти своїм головним ресурсом...