Карти завдання для диференційного посіву соняшника та кукурудзи

Розробляємо карти завдання для посіву, карти для диференційного висіву, карти для змінних норм висіву. Суть роботи зі змінними нормами полягає в раціональному використанні посівного матеріалу. Тобто посіяти так, щоб отримати максимально можливий результат в кожній індивідуальній частині поля.

ТЕХНІКА ДЛЯ VRA.jpg

ЗОНУВАННЯ

 Методом проб і помилок ми розробили алгоритм. Який автоматично враховує такі параметри як: урожайність, електропровідність, гранулометричний склад, хімічні властивості, особливості рельєфу та кислотність грунту. На виході ми отримаємо карту з виділеними зонами для посіву.

навчання пресіжнтехнолоджі.jpg

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ДИФ. ПОСІВУ

Перед тим, як розпочати шлях диференційного посіву або внесення добрив, потрібно перевірити технічну спроможність наявного в господарстві обладнання, щоб працювати по картах завданнях

Depositphotos_171205062_xl-2015.jpg

НАВЧАННЯ

90% успіху проекту по впровадженню диференційного посіву залежить від людей на місцях та їхньої технічної грамотності.

Тому перед тим, як розпочати роботу проводиться навчання базовим поняттям точного землеробства та роботи  по картах завданях.

ЧОМУ "PRECISIONTECHNOLOGY" ?

ОТРИМУЄТЕ ТЕ ЧОГО ОЧІКУЄТЕ

маємо досвід більше 10 років

ОТРИМУЄТЕ КОРЕКТНІ ДАНІ

знаємо що робимо

ВЧАСНО

не обіцяємо більше ніж робимо

ПОЧАТОК РОБОТИ ПО КАРТАХ ЗАВДАННЯХ

Для отримання максимального результату потрібно провести велику підготовчу роботу. Зібрати дані по агрохімічному обстеженню та електропровідності грунту , дані моніторингу урожайності та вегетаційній масі(NDVI), дані рельєфу. Робота по картах завданнях дає можливість в непродуктивних зонах підвищити рентабельність на 75%, знизити затрати на добрива на 25%.

Створення карт завдань для точного землеробства - це дуже клопітка і відповідальна робота, адже «що посієш, те й пожнеш» в нашому випадку, як посієш)). Тому створювати карти завдання опираючись тільки на карти врожайності або карти NDVI буде, як мінімум не правильно, а як максимум отримаємо від`ємний результат. Команда компанії ПресіжнТехнолоджі має в своєму штаті GIS (ГІС) спеціаліста та агрохіміка, які розуміють , що роблять та відповідають за результат.

Field-Heat-Map PresicionTechnology.jpg
soil electrical conductivity.jpg

NDVI

НЕОДНОРІДНІСТЬ ГРУНТОВОГО ПОКРИВУ

ЕЛЕКТРОПРОВІДНІСТЬ ГРУНТУ

ВТРАТИ НЕРАЦІОНАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ДОБРИВ
ВИТРАЧАТИ НА ГЕКТАР МЕНШЕ - ЗАРОБЛЯТИ БІЛЬШЕ

ЯК РОБИТИ КАРТИ VRA

  1. Робота по розробці карт завдань для диференційного посіву розпочинається з технічного завдання. Замовник викладає свої побажання, ми в свою чергу консультуємо та вносимо свої пропозиції в ТЗ. Після чого, ми збираємо всі необхідні дані в господарстві та систематизуємо їх. В разі, якщо інформації про урожайність, агрохімічне обстеження, рельєф, метеорологічні спостереження  в господарстві немає, то команда компанії Пресіжн Технолоджі збере інформацію за допомогою спеціалізованого обладнання і представить замовнику.

  2. Наступним етапом розробки карт завдань для диференційного висіву є аналіз отриманої інформації. На основі проведеного аналізу виділяється від 3-х до 5-ти зон зі змінними нормами висіву.

  3. Після виділення зон неоднорідності потрібно правильно підібрати норму висіву для кожної зони. Адже в кожному регіоні України свої грунтово-кліматичні особливості і кожен гібрид буде себе вести по іншому. Врахувавши ці всі параметри для кожної зони пропонується визначена норма висіву.

  4. Після того, як карта завдання для посіву розроблена її потрібно завантажити в польовий комп`ютер встановлений в тракторі. Дуже часто ми стикаємося з такою ситуацією: «Ось у нас є карта завдання нам зробили» (або самі на якихось онлайн ресурсах скачали), але є проблема вона не працює))).

  5. Коли карта завдання сформована і завантежена в польовий комп`ютер, потрібно провести навчання для механізатора, щоб люди розуміли, що і для чого ми робимо, адже дуже часто робота просто саботується на рівні механізаторів. (їм приходять в голову думки, що в них не буде роботи і трактор має робити все сам «можливо, але це не точно»).

VRA MAP.png

Карти завдання розробляються раз на 3-5 років. Вам непотрібно нести затрати на такі речі кожного року. Через декілька сезонів ви будете знати не тільки де кожне ваше поле,  але й буде розуміти та орієнтуватися по зонах продуктивності на ваших полях.

СКІЛЬКИ ЦЕ КОШТУЄ ?

Зверніть увагу вартість формується на основі  даних, які ви вказуєте

Відправлено. Дякуємо!